SPlogo2m

 

 

GoStats hit counter
GoStats hit counter
ukraine women older men contatore visite website counter

 

 

uk bih

 

 

Kompletna statistika i tablice za sve nogometne lige sigurno će vam pomoći pri klađenju.

 

SPORTSKI DOGAĐAJI (UTAKMICE / SUSRETI / MEČEVI KOJI USKORO POČINJU SA PRIKAZANIM PROSJEČNIM KOEFICIJENTIMA INTERNET KLADIONICA.

 

Padovi tečaja / kvota / koeficijenata na kladionicama

 

RASPORED UTAKMICA NA EURU U FRANCUSKOJ 2016. GODINE

SKUPINA A
1. kolo:
10. lipnja, 21:00 Saint-Denis: Francuska - Rumunjska
11. lipnja, 15:00 Lens: Albanija – Švicarska
2. kolo:
15. lipnja, 18:00 Pariz: Rumunjska - Švicarska
15. lipnja, 21:00 Marseille: Francuska – Albanija
3. kolo:
19. lipnja, 21:00 Lille: Švicarska - Francuska
19. lipnja, 21:00 Lyon: Rumunjska - Albanija
 

SKUPINA B
1. kolo
11. lipnja, 18:00 Bordeaux: Wales - Slovačka
11. lipnja, 21:00 Marseille: Engleska – Rusija
2. kolo:
15. lipnja, 15:00 Lille: Rusija - Slovačka
16. lipnja, 15:00 u Lens: Engleska - Wales
3. kolo:
20. lipnja, 21:00  Saint-Etienne: Slovačka - Engleska
20. lipnja, 21:00  Toulouse: Rusija - Wales


SKUPINA C:
1.kolo:
12. lipnja, 18:00 Nica: Poljska - Sjeverna Irska
12. lipnja, 21:00 Lille: Njemačka - Ukrajina
2.kolo:
16. lipnja, 18:00 Lyon: Ukrajina - Sjeverna Irska
16. lipnja, 21:00 Saint-Denis: Njemačka - Poljska
3.kolo:
21. lipnja, 18:00 Pariz: Sjeverna Irska - Njemačka
21. lipnja, 18:00 Marseille: Ukrajina - Poljska

SKUPINA D
1.kolo:
12. lipnja, 15:00 Pariz: Turska - HRVATSKA
13. lipnja, 15:00 Toulouse: Španjolska – Češka
2.kolo:
17. lipnja, 18:00 Saint-Etienne: Češka - HRVATSKA
17. lipnja, 21:00 Nica: Španjolska - Turska
3.kolo:
21. lipnja, 21:00 Bordeaux: HRVATSKA - Španjolska
21. lipnja, 21:00 Lens: Češka - Turska

SKUPINA E
1.kolo:

13. lipnja, 18:00 Saint-Denis: Irska - Švedska
13. lipnja, 21:00 Lyon: Belgija – Italija
2.kolo:
17. lipnja, 15:00 Toulouse: Italija - Švedska
18. lipnja, 15:00 Bordeaux: Belgija - Irska
3. kolo:
22. lipnja, 21:00 Nica: Švedska - Belgija
22. lipnja, 21:00 Lille: Italija - Irska

SKUPINA F
1.kolo
14. lipnja, 18:00 Bordeauxu Austrija - Mađarska
14. lipnja, 21:00 Saint-Etienne: Portugal - Island

2. kolo
18. lipnja, 18:00 Marseille: Island - Mađarska
18. lipnja, 21:00 Pariz: Portugal - Austrija

3. kolo
22. lipnja, 18:00 Lyonu: Mađarska - Portugal
22. lipnja, 18:00 Saint-Denisu: Island - Austrija

OSMINA FINALA

25. lipnja, 15:00 Saint-Etienne, A2 – C2
25. lipnja, 18:00 Pariz, B1 – ACD3
25. lipnja, 21:00 Lens, D1 – BEF3

26. lipnja, 15:00 Lyon, A1 – CDE3
26. lipnja, 18:00 Lille, C1 – ABF3
26. lipnja, 21:00 Toulouse, F1 – E2

27. lipnja, 18:00 Saint-Denis, E1 – D2
27. lipnja, 21:00 Nica, B2 – F2

ČETVRTFINALE

30. lipnja, 21:00  Marseille, pobjednik A2 – C2 / pobjednik D1 – BEF3
1. srpnja, 21:00 Lille, pobjednik B1 – ACD3 / pobjednik  F1 – E2
2. srpnja, 21:00 Bordeaux, pobjednik C1 – ABF3 / pobjednik E1 – D2
3. srpnja, 21:00 Saint-Denis, pobjednik A1 – CDE3 /  pobjednik B2 – F2


POLUFINALE

6. srpnja, 21:00 Lyon
7. srpnja, 21:00 Marseille

FINALE

10. srpnja, 21:00 Saint-Denis